Fossil pokazał pierwszy zegarek z nowym Snapdragonem Wear w przystępnej cenie

Utworzono: 11 listopad 2018, 12:11 Autor :  
Po premierze nowego układu Qualcomma przeznaczonego dla zegarków, kilku producentów pokazały nowe urządzenia go wykorzystujące, ale niestety były to głównie modele z bardzo wysokiej półki cenowej. Z kolei nowe zegarki w sensownych cenach ciągle były wyposażone w starego Snapdragona Wear 2100. Zmienił to dopiero Fossil.

Firma pokazała w mijającym tygodniu zegarek Sport, który wyposażony jest w Snapdragona Wear 3100, baterię o pojemności 350 mAh, NFC oraz GPS. Wszystko działa pod kontrolą najnowszej wersji Wear OS od Google. Dodatkowo dostępne będą dwa rozmiary kopert (43 mm oraz 41 mm), przy czym zmienia się praktycznie tylko szerokość paska oraz grubość ramki wokół ekranu, a nie jego przekątna.

Urządzenie ma kosztować w Stanach Zjednoczonych 255 $ (około 965 zł bez VATu) i pojawić się w tamtejszych sklepach już jutro. Niestety, nie wiadomo nic na temat dostępności na Starym Kontynencie.

Źródło: Wearble.comKomentarze::DISQUS_COMMENTS 378 Wyświetleń
Łukasz Repiński :: repluke

O Nas

CyfrowyJa.pl to serwis zajmujący się tematyką głównie technologii ubieralnych tzw. Wearable. Będziemy pisać o smart zegarkach (Smartwatch), Smartband czy Activity Tracker (czyli opaskach fitness) oraz o różnego rodzaju gadżetach. U nas znajdziesz zawsze najnowsze informacje oraz recenzje i testy. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego forum.

Polecamy...