Fitbit pracuje nad kolejnym, tym razem "masowym" zegarkiem

Utworzono: 11 marzec 2018, 14:03 Autor :  
Pierwszy smartwatch od Fitbit, który powstał we współpracy z dawnym zespołem Pebble nie podbił rynku. Ale trudno się temu dziwić, skoro praktycznie jedyne co miał z Pebble, to API. Był drogi, niezbyt ładny, na baterii działał dosyć krótko, a aplikacji praktycznie na niego nie ma.

Firma postanowiła więc nieco zmienić grupę docelową i chce tym razem stworzyć zegarek "masowy". Urządzenie ma nazywać się Versa, mieć zbliżony rozmiar do zegarka Blaze, odporność na zanurzenie do głębokości 50 metrów oraz czujnik Sp02. Zabraknąć ma wbudowanego GPSa.

Vera ma przy tym kosztować mniej niż 300 $ (choć nie wiadomo o ile mniej) w celu zdobycia większej grupy odbiorców (i przy okazji deweloperów, którzy zasilili by ekosystem swoimi aplikacjami).

Źródło: Android PoliceKomentarze::DISQUS_COMMENTS 449 Wyświetleń
Łukasz Repiński :: repluke

O Nas

CyfrowyJa.pl to serwis zajmujący się tematyką głównie technologii ubieralnych tzw. Wearable. Będziemy pisać o smart zegarkach (Smartwatch), Smartband czy Activity Tracker (czyli opaskach fitness) oraz o różnego rodzaju gadżetach. U nas znajdziesz zawsze najnowsze informacje oraz recenzje i testy. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego forum.

Polecamy...