Android Wear 2.6 z drobnymi ulepszeniami udostępniony

Utworzono: 26 listopad 2017, 16:11 Autor :  
W połowie października pisaliśmy, że Google w Android Wear 2.0 wprowadziło po cichu ważną zmianę - możliwość aktualizacji części systemu przez sklep Google Play zamiast pełnych paczek OTA i wtedy właśnie ogłosiło tę zmianę wraz z udostępnieniem pierwszej takiej aktualizacji.

W mijającym tygodniu udostępniono kolejną, do wersji oznaczonej numerkiem 2.6. Tym razem dodano wskaźniki Bluetooth i Wi-Fi w panelu z szybkimi przełącznikami, okręgi postępu w powiadomieniach o pobieraniu plików oraz komplikację ze skrótem do ostatnio uruchamianego programu. Ponadto tekst w powiadomieniach jest teraz dynamicznie skalowany, dzięki czemu powinno się nich zmieścić go więcej zanim zostanie ucięty.

Nową wersję można pobierać z Google Play na zegarku.

Źródło: Android PoliceKomentarze::DISQUS_COMMENTS 793 Wyświetleń
Łukasz Repiński :: repluke

O Nas

CyfrowyJa.pl to serwis zajmujący się tematyką głównie technologii ubieralnych tzw. Wearable. Będziemy pisać o smart zegarkach (Smartwatch), Smartband czy Activity Tracker (czyli opaskach fitness) oraz o różnego rodzaju gadżetach. U nas znajdziesz zawsze najnowsze informacje oraz recenzje i testy. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego forum.

Polecamy...