Aktualizacja aplikacji Google zablokowała wiele opcji Asystenta na zegarkach

Utworzono: 13 sierpień 2017, 12:08 Autor :  
Po instalacji ostatniej aktualizacji aplikacji Google na smartfonach z Androidem, posiadaczy zegarków z Android Wear spotkała niemiła niespodzianka - Asystent Google na ich smartwatchach przestał rozpoznawać praktycznie wszystkie komendy głosowe (wyślij SMS, etc.) i przy próbie skorzystania znich wyświetla błąd lub uruchamia zwykłe wyszukiwanie w internecie.

Jak donosi redakcja z serwisu Android Police, winowajcą okazuje się tutaj Google, które nie przetestowało dokładnie najnowszej wersji aktualizacji swojego asystenta dla smartfonów i przepuściło przez swoje sito błąd skutkujący praktycznie wyłączeniem komend głosowych na zegarkach.

Google już wie o problemie i pracuje nad jego naprawieniem. W międzyczasie można odinstalować aktualizacje programu na smartfonie (to przywróci wersję fabryczną) i ewentualnie zainstalować jedną ze starszych wersji pobierając plik APK z serwisu APK Mirror.Komentarze::DISQUS_COMMENTS 482 Wyświetleń
Łukasz Repiński :: repluke

O Nas

CyfrowyJa.pl to serwis zajmujący się tematyką głównie technologii ubieralnych tzw. Wearable. Będziemy pisać o smart zegarkach (Smartwatch), Smartband czy Activity Tracker (czyli opaskach fitness) oraz o różnego rodzaju gadżetach. U nas znajdziesz zawsze najnowsze informacje oraz recenzje i testy. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego forum.

Polecamy...