Samsung zaprezentował Galaxy Watch FE

Utworzono: 15 czerwiec 2024, 17:06 Autor :  
Samsung kilka dni temu wprowadził na rynek nowy/stary smartwatch - Galaxy Watch FE, który jest częścią ich linii Fan Edition i jest zasadniczo odświeżoną wersją Galaxy Watch 4. Ten model jest bardziej przystępną wersją droższych smartwatchy firmy, zachowując charakterystyczny okrągły design Galaxy Watch i jest dostępny tylko w jednym rozmiarze, 40mm.

Galaxy Watch FE oferuje różnorodne funkcje zdrowotne i fitness dzięki zastosowaniu sensora BioActive Samsunga, w tym powiadomienia o nieregularnym rytmie serca, monitorowanie ciśnienia krwi oraz EKG. Jest również zdolny do śledzenia ponad 100 różnych ćwiczeń, a biegacze mogą korzystać z zaawansowanej analizy biegania.

Jeśli chodzi o specyfikację, to zasadniczo nie zmieniła się ona w porównaniu do Galaxy Watch 4. Mamy więc układ Exynos W920, 1,5 GB RAMu i 16 GB wbudowanej pamięci i skromniutką baterię o pojemności 247 mAh. Różnice są głównie w formie nowych pasków oraz nowszego oprogramowania preainstalowanego na zegarku.

Smartwatch będzie dostępny w kolorach Czarnym, Różowym Złocie i Srebrnym, a także z nowymi paskami, które ułatwiają zmianę stylu. Model Bluetooth+Wi-Fi trafi do sprzedaży 26 czerwca 2024 roku w cenie 900 zł.

Źródło: SamMobileKomentarze::DISQUS_COMMENTS 407 Wyświetleń
Łukasz Repiński :: repluke

O Nas

CyfrowyJa.pl to serwis zajmujący się tematyką głównie technologii ubieralnych tzw. Wearable. Będziemy pisać o smart zegarkach (Smartwatch), Smartband czy Activity Tracker (czyli opaskach fitness) oraz o różnego rodzaju gadżetach. U nas znajdziesz zawsze najnowsze informacje oraz recenzje i testy. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego forum.

Polecamy...