MiFit dla Androida po polsku i z odświeżonym interfejsem

Utworzono: 13 kwiecień 2016, 18:04 Autor :  
MiBand to jedna z popularniejszych opasek fitness, co zawdzięcza połączeniu niskiej ceny z całkiem niezłą jakością wykonania i wytrzymałością. Jednak aplikacja do jej obsługi miała swoje braki i wydawało się, że ostatnio jej rozwój nieco przyhamował. Okazuje się, że to wszystko przez prace nad wersją 2.0.

Właściciele urządzeń z iOS uzyskali dostęp do nowej wersji już połowie marca, podobnie jak użytkownicy wersji dla Androida pobieranej bezpośrednio od producenta. Ostatnio natomiast pojawiła się w końcu aktualizacja wydania dostępnego poprzez Google Play, które jako jedyne oferuje integrację z usługą Google Fit.

  

Aktualizacja wprowadza przede wszystkim przebudowany interfejs, który skupia się na wyświetlaniu w jednym miejscu wszystkich informacji o naszym zdrowiu i kondycji zebranych przez różne akcesoria Xiaomi (opaskę MiBand, wagę Mi Smart Scale czy inteligentne buty z wbudowanymi czujnikami) oraz ułatwieniu dostępu do danych o naszych znajomych (przy okazji w końcu udostępniono tę opcję również w wersji z Google Play) i ustawień poszczególnych urządzeń (budzików, powiadomień, etc.).

Warto również wspomnieć o tym, że aplikacja dla Androida została przy okazji przetłumaczona w całości na nasz rodzimy język (wydanie na iOS póki co nadal jest po angielsku).

Najnowsze wersje aplikacji MiFit można już pobierać z App Store oraz Google Play.Komentarze::DISQUS_COMMENTS 2440 Wyświetleń
Łukasz Repiński :: repluke

O Nas

CyfrowyJa.pl to serwis zajmujący się tematyką głównie technologii ubieralnych tzw. Wearable. Będziemy pisać o smart zegarkach (Smartwatch), Smartband czy Activity Tracker (czyli opaskach fitness) oraz o różnego rodzaju gadżetach. U nas znajdziesz zawsze najnowsze informacje oraz recenzje i testy. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego forum.

Polecamy...