Apple udostępnia bety tvOS 9.2 oraz watchOS 2.2
Na początku tygodnia Apple udostępniło bety nowych wersji praktycznie wszystkich swoich systemów, w tym tvOS dla Apple TV czwartej generacji oraz watchOS dla zegarka Apple Watch. Jakie zmiany zostały wprowadzone? W pierwszym wypadku dodano długo oczekiwaną obsługę klawiatur Bluetooth, a także systemową aplikację do podcastów czy możliwość tworzenia katalogów na ekranie głównym.
Netflix nareszcie dostępny w Polsce!
Podczas dzisiejszej konferencji Netfliksa na targach CES ogłoszono udostępnienie tej popularnej usługi VOD w 130 nowych krajach (w tym Polsce). Abonamenty zaczynają się od 7,99 € (około 35 zł) miesięcznie za najbardziej podstawowy pakiet i sięgają 11,99 € (52 zł) za najbardziej rozbudowany.
Microsoft patentuje powiadomienia w formie... impulsów elektrycznych
Słysząc słowo "patent", zazwyczaj myślimy "Apple". Nie ma w tym żadnego przypadku, bo to właśnie gigant z Cupertino bryluje jako posiadacz najdłuższej listy posiadanych patentów - począwszy od tych rozsądnych, aż do tych najbardziej absurdalnych. Tym razem jednak punktuje Microsoft, zauważając potencjał w powiadomieniach - mówiąc wprost - poprzez delikatne kopnięcie użytkownika prądem. Zważając na fakt, że ludzie unikają kontaktu z tym "żywiołem" jak ognia, promocja tego rozwiązania może być niełatwym orzechem do zgryzienia.
Strona 30 z 30

O Nas

CyfrowyJa.pl to serwis zajmujący się tematyką głównie technologii ubieralnych tzw. Wearable. Będziemy pisać o smart zegarkach (Smartwatch), Smartband czy Activity Tracker (czyli opaskach fitness) oraz o różnego rodzaju gadżetach. U nas znajdziesz zawsze najnowsze informacje oraz recenzje i testy. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego forum.

Polecamy...