Microsoft rozszerza streaming z Xboksa na wszystkie wspierane regiony

Utworzono: 18 styczeń 2020, 09:01 Autor :  
Od kilku miesięcy Microsoft testuje technologię streamingu gier. Testy są prowadzone dwutorowo - z jednej strony w wybranych grajach gracze mogą streamować gry z chmury Giganta z Redmond. Z drugiej mogą też streamować gry przez internet z własnej konsoli.

Do tej pory obie opcje były oficjalnie poza zasięgiem mieszkańców naszego kraju, w tym tygodniu uległo to jednak zmianie. Microsoft ogłosił udostępnienie tej drugiej możliwości we wszystkich regionach, w których sprzedawana jest konsoli.

Trzeba jedynie dołączyć do programu Xbox Insider (robi się to na konsoli poprzez aplikację Xbox Insider Hub) by móc zainstalować betę systemu i zainstalować aplikację Xbox Game Streaming na telefonie.

Dla przypomnienia, by móc testować streaming gier z Xboksa, trzeba mieć telefon z Androidem 6.0 lub nowszym i obsługą Bluetooth 4.0 lub nowszego, kontroler Xbox One z obsługą Bluetooth oraz oczywiście konto Microsoft z profilem Xbox.

Źródło: MicrosoftKomentarze::DISQUS_COMMENTS 1286 Wyświetleń
Łukasz Repiński :: repluke

O Nas

CyfrowyJa.pl to serwis zajmujący się tematyką głównie technologii ubieralnych tzw. Wearable. Będziemy pisać o smart zegarkach (Smartwatch), Smartband czy Activity Tracker (czyli opaskach fitness) oraz o różnego rodzaju gadżetach. U nas znajdziesz zawsze najnowsze informacje oraz recenzje i testy. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego forum.

Polecamy...