Będą dekodery kablówek z Android TV

Utworzono: 30 wrzesień 2017, 13:09 Autor :  
Dekodery dostarczane nam przez kablówki czy platformy satelitarne mają zazwyczaj mało przyjazne i nieatrakcyjne oprogramowanie. W dodatku nie można na nich zainstalować nic poza tym, co dostawca w nich umieścił. To się może jednak niedługo zmienić - firma ARRIS, dostawca dekoderów, ogłosił właśnie wprowadzenie na rynek nowej linii urządzeń działających w oparciu o Android TV.

Dzięki temu system zyskałby w końcu nieco atrakcyjniejszy wygląd oraz możliwość instalowania dowolnych aplikacji kompatybilnych z platformą Google'a (np. Netfliksa czy YouTube), a nie tylko tych dostarczonych przez kablówkę lub satelitę (najczęściej tylko klient własnego serwisu VOD).

Urządzenia firmy ARRIS w pewnym momencie oferowała na naszym rynku Vectra.

Źródło: Android PoliceKomentarze::DISQUS_COMMENTS 1075 Wyświetleń
Łukasz Repiński :: repluke

O Nas

CyfrowyJa.pl to serwis zajmujący się tematyką głównie technologii ubieralnych tzw. Wearable. Będziemy pisać o smart zegarkach (Smartwatch), Smartband czy Activity Tracker (czyli opaskach fitness) oraz o różnego rodzaju gadżetach. U nas znajdziesz zawsze najnowsze informacje oraz recenzje i testy. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego forum.

Polecamy...