Wyciekły kolejne generacje przystawki SHIELD TV

Utworzono: 20 październik 2019, 10:10 Autor :  
W ofercie sklepu Amazon pojawiła się kolejna generacja przystawki SHIELD TV w edycji Pro. Od jakiegoś czasu krążyły plotki o odświeżonych wersjach tych urządzeń, ale NVIDIA cały czas milczy na ten temat. Dzięki Amazonowi możemy się jednak dowiedzieć jakie nowości na nasz czekają.

W wersji Pro mowa głównie o odświeżeniu komponentów. Mamy nieco szybszy układ Tegra X1+ (oficjalnie o 25%), 3 GB RAMu, 16 GB wbudowanej pamięci, dwa porty USB 3.0, Bluetooth 5.0, 802.11ac WiFi czy Gigabitowy ethernet. Ponadto SHIELD TV Pro ma wspierać Dolby Vision-Atmos, 4K HDR oraz inteligentny upscaling filmów HD do 4K.

Na koniec warto jeszcze wspomnieć o nowym pilocie, który w końcu ma tradycyjne przyciski do regulacji głośności czy odtwarzania zamiast dotykowego maska, na który wielu narzekało.

Natomiast w sklepie Newegg pojawiła się przystawka SHIELD TV w formie "tubki", choć mimo mały rozmiarów udało się tam wpakować gniazdo Ethernet, HDMI oraz kart pamięci microSD. Sama specyfikacja jest taka sama jak w wypadku wersji Pro, brakuje jedynie gniazd USB.

Niestety, nie wiadomo kiedy oba urządzenia zostaną oficjalnie zaprezentowane.

Źródła: Droid Life, Droid LifeKomentarze::DISQUS_COMMENTS 315 Wyświetleń
Łukasz Repiński :: repluke

O Nas

CyfrowyJa.pl to serwis zajmujący się tematyką głównie technologii ubieralnych tzw. Wearable. Będziemy pisać o smart zegarkach (Smartwatch), Smartband czy Activity Tracker (czyli opaskach fitness) oraz o różnego rodzaju gadżetach. U nas znajdziesz zawsze najnowsze informacje oraz recenzje i testy. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego forum.

Polecamy...