Samsung oficjalnie pokazał Galaxy Buds FE oraz SmartTag 2

Utworzono: 08 październik 2023, 14:10 Autor :  
Okazało się, że nowe słuchawki Samsunga, o których pisaliśmy na początku września, to jednak nie Galaxy Buds 3, a Galaxy Buds FE. Mimo takiej nazwy, wydają się lepsze od dwójek niemal pod każdym względem.

Zachowują bowiem ich specyfikację audio (w tym aktywne usuwanie szumu), a do tego dodają większą baterię (do 9 godzin słuchania bez ANC na baterii w samych słuchawkach, do 30 w połączeniu z baterią w obudowie) i gumowe “łopatki” pomagające zatrzymać słuchawki w uchu, których zabrakło w ostatniej generacji słuchawek Samsunga.

Jedyną wadą wydaje się usunięcie obsługi bezprzewodowego ładowania z obudowy słuchawek i zredukowana lista kolorów (jedynie biały i czarny).

Razem ze słuchawkami koreański producent pokazał także drugą generację swoich trackerów, czyli SmartTag 2. Zmiany sprowadzają się do poprawienia kształtu obudowy - nie ma już małej dziurki do zaczepienia przy kluczach, która sprzyjała niszczeniu obudowy w wyniku ocierania się, zamiast niej mamy duży otwór.

Do tego poprawiono zużycie energii baterię (jedna bateria ma oferować 500 dni w trybie normalnym oraz 700 dni w trybie oszczędnym) i zintegrowano w jednym modelu łączność Bluetooth oraz UWB. Cena urządzenia ma pozostać niezmieniona.

Niestety, podobnie jak w wypadku Galaxy S23 FE, nie wiadomo, kiedy nowe produkty trafią do sklepów nad Wisłą.

Źródła: SamMobile, Android CentralKomentarze::DISQUS_COMMENTS 776 Wyświetleń
Łukasz Repiński :: repluke

O Nas

CyfrowyJa.pl to serwis zajmujący się tematyką głównie technologii ubieralnych tzw. Wearable. Będziemy pisać o smart zegarkach (Smartwatch), Smartband czy Activity Tracker (czyli opaskach fitness) oraz o różnego rodzaju gadżetach. U nas znajdziesz zawsze najnowsze informacje oraz recenzje i testy. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego forum.

Polecamy...