Google udostępnia parowanie stereo dla poprzednich generacji głośników Home

Utworzono: 06 listopad 2019, 19:11 Autor :  
Od jakiegoś czasu Google pozwalało na łączenie w pary stereo głośników Home Max czy niedawno zaprezentowanej drugiej generacji Home Mini. Niestety, opcji tej aż do teraz brakowało w pierwszych generacjach Google Home oraz Home mini. Na szczęście zmieniło się to w ostatnich tygodniach.

Po aktualizacji do najnowszej wersji firmware, posiadacze wspomnianych głośników mogą już łączyć je w pary stereo za pomocą aplikacji Google Home. By to zrobić, wystarczy otworzyć ustawienia głośnika i wybrać opcję parowania (powinna być pod trybem nocnym). Po połączeniu, głośniki będą widoczne jako jeden w aplikacji oraz na liście docelowych urządzeń dla odtwarzania.

Źródło: Android PoliceKomentarze::DISQUS_COMMENTS 280 Wyświetleń
Łukasz Repiński :: repluke

O Nas

CyfrowyJa.pl to serwis zajmujący się tematyką głównie technologii ubieralnych tzw. Wearable. Będziemy pisać o smart zegarkach (Smartwatch), Smartband czy Activity Tracker (czyli opaskach fitness) oraz o różnego rodzaju gadżetach. U nas znajdziesz zawsze najnowsze informacje oraz recenzje i testy. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego forum.

Polecamy...