Google Home zyskało opcję parowania z głośnikiem Bluetooth

Utworzono: 01 kwiecień 2018, 18:04 Autor :  
Inteligentny głośnik od Google obsługiwał do tej pory odtwarzanie muzyki jedynie na samym sobie lub nagłośnieniu podłączonym z Chromecastem bądź Android TV, mimo iż obsługiwał łączenie się z urządzeniami Bluetooth. Jednak kilka dni temu Google uzupełniło ten brak.

Po zainstalowaniu aplikacji Google Home w wersji 1.28, w menu wyboru głośnika dla muzyki pojawi się opcja sparowania głośnika Bluetooth. Niestety, implementacja tej opcji nie jest idealna - sterowanie głośnością zmienia ją bowiem na Google Home oraz głośniku Bluetooth.

Jeśli więc domyślnie mają one różny poziom (na głośniku Bluetooth odtwarzana jest tylko muzyka, komunikaty głosowe cały czas wydaje Google Home), któreś z nich będzie za ciche lub za głośne.

Źródło: Android PoliceKomentarze::DISQUS_COMMENTS 495 Wyświetleń
Łukasz Repiński :: repluke

O Nas

CyfrowyJa.pl to serwis zajmujący się tematyką głównie technologii ubieralnych tzw. Wearable. Będziemy pisać o smart zegarkach (Smartwatch), Smartband czy Activity Tracker (czyli opaskach fitness) oraz o różnego rodzaju gadżetach. U nas znajdziesz zawsze najnowsze informacje oraz recenzje i testy. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego forum.

Polecamy...