Galaxy Buds 3 wrócą do korzeni?

Utworzono: 10 wrzesień 2023, 09:09 Autor :  
W sieci pojawiły się pierwsze zdjęcia najprawdopodobniej trzeciej generacji słuchawek Galaxy Buds (nie były tak wprost nazwany). Wszystko dzięki koreańskiemu urzędowi Radio Research Agency (RRA) potwierdzającemu zgodność produktów z tamtejszymi normami.

To, co się rzuca w oczy na zdjęciu, to powrót słuchawek do korzeni - zamiast obłych kształtów z dwójki, mamy bardziej kanciastą obudowę oraz powrót dodatkowych gumowych “skrzydeł” poprawiających trzymanie się słuchawek w uszach.

Z tego ostatniego zapewne ucieszy się pewna grupa fanów, bowiem widziałem w sieci trochę narzekań na wypadające z uszu Budsy 2, kiedy Budsy Plus (ostatnie ze “skrzydłami”) takich problemów u danej osoby nie miały.

Niestety, nie wiadomo, kiedy Samsung mógłby oficjalnie zaprezentować nowe słuchawki.

Źródło: SamMobileKomentarze::DISQUS_COMMENTS 461 Wyświetleń
Łukasz Repiński :: repluke

O Nas

CyfrowyJa.pl to serwis zajmujący się tematyką głównie technologii ubieralnych tzw. Wearable. Będziemy pisać o smart zegarkach (Smartwatch), Smartband czy Activity Tracker (czyli opaskach fitness) oraz o różnego rodzaju gadżetach. U nas znajdziesz zawsze najnowsze informacje oraz recenzje i testy. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego forum.

Polecamy...