Zegarko-telefon dla dzieci od Omate

Utworzono: 27 luty 2016, 12:02 Autor :  
Firma Omate to znany w branży inteligentnych zegarków producent. Powinniście kojarzyć ją choćby z ich ostatniej - grudniowej - kampanii na Indiegogo, w której w ciągu tylko 48 godzin można było nabyć ich ostatniego smartwatcha o nazwie Rise.

 

Natomiast tytułowy Omate Wherecom K3 to również zegarek, ale tym razem skierowany dla dzieci. Pracujący pod kontrolą pełnego Androida 5.1, wyposażony w 1.54-calowy ekran 320x320 punktów, 1GHz dwurdzeniowy CPU, BT, WiFi, GPS i moduł 3G ze slotem na karty microSIM, pozwoli nie tylko komunikować się z pociechą (w trybie głośnomówiącym), ale również lokalizować jej położenie. Na obudowie znajdzie się również przycisk SOS, który pozwoli szybko wezwać pomoc. W gruncie rzeczy, Wherecom K3 to po prostu "plastikowa" wersja ich wcześniejszego zegarka TrueSmart+.

Urządzenie to pojawić ma się w kwietniu tego roku, w cenie 129 USD.Komentarze::DISQUS_COMMENTS 4477 Wyświetleń
Jakub Kańczugowski :: kanczug

Pasjonat mobilnych technologii, związany z branżą od 2001 roku. Uczestniczył w rozwijaniu pierwszych portali internetowych poświęconych palmtopom, smartfonom i innym komputerom kieszonkowym. Współzałożyciel PDAclub.pl oraz CyfrowyJa.pl, swego czasu publikujący w wielu pismach branżowych jak Mobility, Twoja Komórka, Mobile Computing, czy też CHIP.  Nieuleczalny gadżeciarz, uzależniony od Kickstartera oraz IndieGoGo. Wielki fan ubieralnych technologii, nie rozstaje się ze swoim smartwatchem i iPhonem, nie wychodzi z domu bez bateryjnej ładowarki, zestawu kabli z różnymi końcówkami i mobilnego routera.

O Nas

CyfrowyJa.pl to serwis zajmujący się tematyką głównie technologii ubieralnych tzw. Wearable. Będziemy pisać o smart zegarkach (Smartwatch), Smartband czy Activity Tracker (czyli opaskach fitness) oraz o różnego rodzaju gadżetach. U nas znajdziesz zawsze najnowsze informacje oraz recenzje i testy. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego forum.

Polecamy...