Kontroler aparatu z aktualizacji dla Galaxy Watch 4 i 5 z ograniczeniami

Utworzono: 29 styczeń 2023, 10:01 Autor :  
Samsung zapowiedział niedawno udostępnienie kolejnych aktualizacji dla swoich zegarków z Wear OS. Główną nowością miała być funkcja kontrolera aparatu. Wówczas jednak nie podano zbyt wielu szczegółów na jej temat.

Teraz, kiedy aktualizacje zaczęły być udostępniane, wiemy już nieco więcej. Przede wszystkim, nawet jak otrzymacie aktualizację, to jeszcze z nowych funkcji nie skorzystacie - wymagają one bowiem nakładki One UI w wersji 5.1 na smartfonie, której jeszcze nie udostępniono.

To też potwierdza, że funkcja kontrolera aparatu będzie działać tylko ze smartfonami Samsunga (w wypadku innych producentów trzeba będzie pobierać aplikacje niezależne, chyba że jak Google producent oferuje stosowny program dla Wear OS).

Źródło: Android PoliceKomentarze::DISQUS_COMMENTS 311 Wyświetleń
Łukasz Repiński :: repluke

O Nas

CyfrowyJa.pl to serwis zajmujący się tematyką głównie technologii ubieralnych tzw. Wearable. Będziemy pisać o smart zegarkach (Smartwatch), Smartband czy Activity Tracker (czyli opaskach fitness) oraz o różnego rodzaju gadżetach. U nas znajdziesz zawsze najnowsze informacje oraz recenzje i testy. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego forum.

Polecamy...