Jednak będzie zegarek od Samsunga z Wear OS?

Utworzono: 08 lipiec 2018, 10:07 Autor :  
Około miesiąc temu Evan Blass przekazał smutną wiadomość - zegarki z Wear OS które widział na rękach niektórych pracowników Samsunga nie były testowymi modelami, a pochodziły z limitowanej serii wyprodukowanej przez Google do rozdania w formie prezentu czy nagrody. Kilka dni temu odezwało się jednak inne źródło.

Otóż człowiek znany pod pseudonimem "Ice Universe" ujawnił, iż nowy zegarek Samsunga jednak ma działać pod kontrolą Wear OS, a w dodatku miałby zostać zaprezentowany razem z Galaxy Note 9 już w sierpniu. Urządzenie miało być być również cieńsze od innych zegarków dzięki zastosowaniu rozwiązania PLP (Panel Level Package), posiadać baterię o pojemności 470 mAh oraz czujnik ciśnienia krwi.

Czy te plotki okażą się prawdą, dowiemy się już za miesiąc, 9 sierpnia (na ten dzień Samsung zaprosił dziennikarzy na prezentację Galaxy Note 9).

Źródło: Droid LifeKomentarze::DISQUS_COMMENTS 476 Wyświetleń
Łukasz Repiński :: repluke

O Nas

CyfrowyJa.pl to serwis zajmujący się tematyką głównie technologii ubieralnych tzw. Wearable. Będziemy pisać o smart zegarkach (Smartwatch), Smartband czy Activity Tracker (czyli opaskach fitness) oraz o różnego rodzaju gadżetach. U nas znajdziesz zawsze najnowsze informacje oraz recenzje i testy. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego forum.

Polecamy...