IFA2015: Go Watch zegarek od Alcatel OneTouch w szczegółach

Utworzono: 06 wrzesień 2015, 21:09 Autor :  
Wczoraj pisaliśmy, że Alcatel OneTouch wypuścił swój drugi zegarek Go Watch. W zamyśle jest on uzupełnieniem do smartfona Go Play, o którym piszemy tutaj, jednakże bez problemów współpracuje zarówno z innymi telefonami na Androidzie jak i iOS. Znamy też więcej szczegółów odnośnie nowego zegarka.

Producent reklamuje go jako "idealnego towarzysza w przygodach GO PLAY". Jest odporny na wodę, pył i wstrząsy. Może współpracować z urządzeniami iOS, a także Android. Oprócz świetnego wyglądu oferuje szeroką funkcjonalność. W żadnej sytuacji nie pominiemy powiadomień z usług społecznościowych, SMS’ów, emaili, połączeń oraz pogody. Smartwatch dostosowuje się do naszego gustu i nastroju – bardzo łatwo wymienić przednią część obudowy i pasek.

GO WATCH potrafi też rozpoznać emocje użytkownika. Wystarczy nacisnąć przycisk GO aby rozpocząć pomiar za pomocą pulsometru, żyroskopu oraz akcelerometra. Wynik pojawia się na ekranie w postaci grafiki obrazującej nasz aktualny stan ducha.  Dzięki temu użytkownik zawsze może podzielić się informacją o swoim nastroju przez sieci społecznościowe ze znajomymi, ponadto do jego humoru dostosuje się temat graficzny i tapeta.

GO WATCH, dzięki wydajnej baterii 225 mAh, pozwala na pracę na jednym ładowaniu baterii przez 2 do 5 dni. Kiedy pojawi się potrzeba doładowania, wystarczy użyć standardowej ładowarki microUSB, dokładniej takiej samej jak do większości nowoczesnych telefonów.

Pełna specyfikacja techniczna:

Wymiary:
Grubość koperty: 13 mm
Średnica koperty: 50,5 mm
Grubość bransolety: 3 mm
Szerokość bransolety: 22 mm

Ekran: 1,22” IPS (240 x 204)
Łączność: Bluetooth 4.0
Procesor: STM429
Bateria: 225 mAh - Praca na jednym ładowaniu przez 2 do 5 dni, czas ładowania: 1 godz.

Czujniki:
Akcelerometr
Żyroskop
Wysokościomierz
Pulsometr
E-kompas

Inne:
Silnik wibracyjny
Certyfikat IP67

Kompatybilność: Android 4.3+, iOS 7+


 Komentarze::DISQUS_COMMENTS 3146 Wyświetleń
Marcin Olejniczak :: OleYek

O Nas

CyfrowyJa.pl to serwis zajmujący się tematyką głównie technologii ubieralnych tzw. Wearable. Będziemy pisać o smart zegarkach (Smartwatch), Smartband czy Activity Tracker (czyli opaskach fitness) oraz o różnego rodzaju gadżetach. U nas znajdziesz zawsze najnowsze informacje oraz recenzje i testy. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego forum.

Polecamy...