Garmin vívoactive 3 - smartwatch z płatnościami zbliżeniowymi już dostępny

Utworzono: 22 listopad 2017, 09:11 Autor :  
W sprzedaży dostępny jest już Garmin vívoactive 3, pierwszy smartwatch GPS wyposażony w technologię Garmin Pay – rozwiązanie umożliwiające dokonywanie płatności zbliżeniowych przez zegarek – bez telefonu, czy karty płatniczej.

Dzięki nadgarstkowemu pomiarowi tętna Elevate i ponad 15 wbudowanym aplikacjom sportowym, vívoactive 3 jest w stanie sprostać każdemu wyzwaniu, jakie stawia aktywny tryb życia. Wiele zainteresowań? Żaden problem! Bieganie w poniedziałek, trening kardio we wtorek i zajęcia jogi w środę? Ten smartwatch to potrafi. Dzięki tysiącom tarcz, widżetów, pól danych i aplikacji dostępnych bezpłatnie w  sklepie Garmin Connect IQ, zegarek vívoactive 3 można dostosować idealnie do swoich potrzeb.

Płatności zbliżeniowe na nadgarstku

Funkcja Garmin Pay stworzona we współpracy z firmą FitPay. obsługuje karty płatnicze i kredytowe Visa and Mastercard z większości banków. Dodanie posiadanych kart do „elektronicznego portfela” Garmin Pay daje takie same możliwości co posiadanie fizycznej karty przy wygodzie posiadania ich na nadgarstku.

Przemyślana konstrukcja, inteligentna technologia

Inteligentny i stylowy vívoactive 3 wyposażono w kopertę z elementami ze stali nierdzewnej i zawsze włączony, kolorowy, czytelny w każdych warunkach ekran o wysokiej rozdzielczości. Zegarek posiada także innowacyjny interfejs Side Swipe, pozwalający na błyskawiczne przewijanie menu, widżetów i ekranów. Aby zapewnić wygodę użytkowania, vívoactive 3  posiada oburęczną konstrukcję – może być noszony w dowolny sposób, na dowolnym nadgarstku. Podobnie jak inne urządzenia wearable marki Garmin, vívoactive 3 jest wodoszczelny – można w nim pływać i kąpać się, a jego bateria działa do 7 dni w trybie smartwatcha i do 13 godzin w trybie GPS.

Dzięki technologii nadgarstkowego pomiaru tętna Elevate, vívoactive 3 oferuje przydatne narzędzia monitorowania kondycji takie jak szacowanie pułapu tlenowego i wieku sprawnościowego, które dostarczają wartościowych danych pozwalających oceniać postępy w treningu. Zegarek wyposażono także w całodniowy pomiar stresu i timer relaksu, pomagający w wykonaniu odprężających ćwiczeń oddechowych. Użytkownicy mogą przeglądać wykres stresu bezpośrednio na nadgarstku oraz w serwisie Garmin Connect™, by identyfikować źródła obciążeń, wprowadzać zmiany w stylu życia i lepiej radzić sobie w sytuacjach stresowych.

Dzięki tysiącom tarcz, widżetów, pól danych i aplikacji  dostępnych bezpłatnie w sklepie Garmin Connect IQ, użytkownicy mogą personalizować swój zegarek. Sprawdzaj kiedy przyjedzie Uber, zarządzaj światłami w domu przez aplikację SmartThings i odczytuj prognozę pogody w aplikacji AccuWeather MinuteCast.

Nowe funkcje sportowe, rozbudowane możliwości łączności

vívoactive 3 zaprojektowano z myślą o aktywnym stylu życia. Dzięki ponad 15 wbudowanym aplikacjom sportowym  (m.in. nowym profilom do jogi, treningu kardio, roweru eliptycznego i steppera), z zegarka można korzystać wszędzie. Nowy trening siłowy sprawia, że możesz skupić się na samym ćwiczeniu – vívoactive 3 sam policzy powtórzenia, serie i czas odpoczynku. Powtarzalne ćwiczenia są nudne? Z vívoactive 3 możesz tworzyć własne treningi biegowe, kolarskie, kardio i siłowe – zaprojektuj je w Garmin Connect i pobierz bezpośrednio do zegarka.

Pozostań w łączności dzięki  inteligentnym powiadomieniom z alarmem wibracyjnym, dostarczanym wprost na nadgarstek. Po sparowaniu z kompatybilnym smartfonem5 można odbierać i odpowiadać6 na wiadomości tekstowe a także sprawdzać powiadomienia o emailach, z aplikacji czy serwisów społecznościowych. vívoactive 3 potrafi także sterować muzyką w smartfonie, uruchamiać alarm pomagający w odnalezieniu zgubionego telefonu i sterować kamerą Garmin VIRB®  (sprzedawana osobno). vívoactive 3 posiada funkcję LiveTrack5, która pozwala udostępniać bliskim swoją pozycję na żywo. Otrzymują oni wówczas przez email, serwisy Facebook lub Twitter zaproszenie z linkiem do śledzenia pozycji urządzenia vívoactive 3.

W ciągu dnia vívoactive 3 automatycznie synchronizuje się z aplikacją Garmin Connect Mobile, by zapisać dane i umożliwić późniejszy dostęp do nich. W Garmin Connect – bezpłatnej, sportowej społeczności online, użytkownicy mogą przeglądać swoje aktywności, treningi siłowe, poziom obciążeń i sen w postaci szczegółowych wykresów na ekranie smartfona lub komputera.
vívoactive 3 dostępny jest w trzech kolorach – czarno-stalowym, biało-stalowym oraz czarno-szarym. Wygląd zegarka można łatwo zmieniać dzięki akcesoryjnym paskom (sprzedawanym osobno). Aby dowiedzieć się więcej o vívoactive 3, odwiedź Garmin.com/vivo lub obejrzyj ten film.       

 Komentarze::DISQUS_COMMENTS 821 Wyświetleń
Marcin Olejniczak :: OleYek

O Nas

CyfrowyJa.pl to serwis zajmujący się tematyką głównie technologii ubieralnych tzw. Wearable. Będziemy pisać o smart zegarkach (Smartwatch), Smartband czy Activity Tracker (czyli opaskach fitness) oraz o różnego rodzaju gadżetach. U nas znajdziesz zawsze najnowsze informacje oraz recenzje i testy. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego forum.

Polecamy...