Galaxy Watch 6 doczeka się nowego procesora?

Utworzono: 23 kwiecień 2023, 11:04 Autor :  
Zarówno Galaxy Watch 4 jak i 5 miały ten sam układ SoC, czyli Exynos W920 (pierwszy od dawna względnie współczesny układ w zegarkach z Wear OS, ponieważ Qualcomm nie mając konkurencji zadowalał się recyklingiem starych układów ze smartfonów). Wygląda na to, że kolejna generacja może mieć już nowszy układ.

Jak donosi serwis SamMobile, kolejna generacja zegarków Samsunga miałaby mieć pod maską Exynosa W980. W teorii mógłby on dać 10% przyrostu wydajności (choć poprzednik raczej nie miał z nią problemu) i w zależności od zastosowanego procesu produkcyjnego oraz innych komponentów zegarka również nieco dłuższy czas pracy na baterii.Komentarze::DISQUS_COMMENTS 389 Wyświetleń
Łukasz Repiński :: repluke

O Nas

CyfrowyJa.pl to serwis zajmujący się tematyką głównie technologii ubieralnych tzw. Wearable. Będziemy pisać o smart zegarkach (Smartwatch), Smartband czy Activity Tracker (czyli opaskach fitness) oraz o różnego rodzaju gadżetach. U nas znajdziesz zawsze najnowsze informacje oraz recenzje i testy. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego forum.

Polecamy...