Gadgetbridge może zastąpić aplikacje dla Pebble, MiBanda i innych

Utworzono: 16 luty 2019, 11:02 Autor :  
Macie nadal Pebble, a może nie odpowiadają Wam oficjalne aplikacje do zarządzania opaskami i zegarkami od Xiaomi (np. Mi Bandami czy urządzeniami marki Amazfit)? W takim razie Gadgetbridge może być aplikacją dla Was.

Jest to nieoficjalny program o otwartym kodzie źródłowym, który zbiera w jednym miejscu opcje zarządzania wspomnianymi urządzeniami z pominięciem ich oficjalnych aplikacji i tym samym wysyłania własnych danych na serwery producentów.

Oczywiście z racji bycia aplikacją nieoficjalną nie wszystko jeszcze działa w pełni stabilne, rezygnując z oficjalnych aplikacji rezygnujemy również z łatwej aktualizacji firmware dla poszczególnych urządzeń (musimy ręcznie wyciągać odpowiednie pliki, by zainstalować je później przy pomocy Gadgetbridge).

Więcej informacji można znaleźć na oficjalnej stronie projektu.

Źródło: xda-developersKomentarze::DISQUS_COMMENTS 2643 Wyświetleń
Łukasz Repiński :: repluke

O Nas

CyfrowyJa.pl to serwis zajmujący się tematyką głównie technologii ubieralnych tzw. Wearable. Będziemy pisać o smart zegarkach (Smartwatch), Smartband czy Activity Tracker (czyli opaskach fitness) oraz o różnego rodzaju gadżetach. U nas znajdziesz zawsze najnowsze informacje oraz recenzje i testy. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego forum.

Polecamy...