Jakiś czas temu w sieci pojawiły się plotki na temat rychłego rozpoczęcia oficjalnej sprzedaży zegarka Apple na terenie Polski. Później niechcący potwierdziło je samo Apple, które zapewne w wyniku błędu udostępniło karty produktu z Apple Watch i jego polskimi cenami w aplikacji App Store dla iOS. Teraz natomiast mamy nareszcie ostateczną datę.
Chcecie uzyskać nieco więcej informacji na temat Pebble Time Round, a dokładnie historii jego powstania? Ciekawy tekst na ten temat znajdziecie na witrynie Backchannel. Pozwala on lepiej zrozumieć ideę jaka stała za powstaniem tego okrągłego zegarka.
W tym tygodniu prezentowaliśmy kilka aplikacji dla smartwatchów udostępnionych przez producentów samochodów, dzięki którym możemy zdalnie zarządzać pojazdem. Były to dwa osobne posty - jeden dotyczył Android Wear a drugi platformy Apple.

Nowy gorszy Pebble?

Jak już zapewne czytaliście na CyfrowymJa, wczoraj miała miejsce prezentacja nowego zegarka Pebble. Wydarzenie to przerosło oczekiwania producenta, gdyż ich witryna nie wytrzymała naporu użytkowników i padła równo z chwilą premiery, czyli o godzinie 17:00.

O Nas

CyfrowyJa.pl to serwis zajmujący się tematyką głównie technologii ubieralnych tzw. Wearable. Będziemy pisać o smart zegarkach (Smartwatch), Smartband czy Activity Tracker (czyli opaskach fitness) oraz o różnego rodzaju gadżetach. U nas znajdziesz zawsze najnowsze informacje oraz recenzje i testy. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego forum.

Polecamy...