Wydrukuj tę stronę

Technologie

MWC18: PrivacySlider od 3mk czyli zakryj swoją kamerę

Utworzono: 28 luty 2018, 17:02 Autor :  
Przy ciągle pojawiających się informacjach o włamaniach na komputery, czy przejmowaniu kamer w naszych urządzeniach przez hakerów, przychodzi moment w którym postanawiamy dla świętego spokoju zakleić naszą kamerę.

Takie rozwiązanie jest skuteczne, aczkolwiek mało praktyczne, ponieważ bywają sytuacje, kiedy jednak potrzebujemy użyć kamery w naszym urządzeniu. Tutaj z pomocą przychodzi nam nowy produkt wielkopolskiej firmy 3mk - PrivacySlider.

 

PrivacySlider jest po prostu naklejką na naszą kamerę z odsuwaną klapką, dzięki czemu mamy dostęp do kamery, zawsze wtedy kiedy potrzebujemy.

PrivacySlider zapewnia pełną kontrolę nad prywatnością, a dzięki swojej małej grubości nie wpływa na funkcjonowanie i wygląd urządzenia. Produkt jest bardzo cienki - 0,1mm grubości, dzięki czemu pasuje do większości urządzeń a jego montaż trwa kilka sekund.

PrivacySlider jest już dostępny w sprzedaży w cenie 24,90 zł. Na stoisku firmy można było zobaczyć także folie i szkła ochronne na najnowsze smartfony Samsung Galaxy S9 oraz nową linię kolorowych Skin Case'ów.

Tag :


Komentarze::DISQUS_COMMENTS 676 Wyświetleń
Marcin Olejniczak :: OleYek

Latest from  Marcin Olejniczak :: OleYek

Artykuły powiązane