0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline malylysy

  • 9
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Polar Loop
« dnia: Październik 25, 2015, 14:15:55 »
Zamówiłem opaskę Polar Loop. Czekam na kuriera.
Jak dojdzie, to dam znać jak się sprawuje.

Odp: Polar Loop
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 21, 2016, 13:22:04 »
Troche juz czasu minelo, jak wrazenia?

*

Offline malylysy

  • 9
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Polar Loop
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 27, 2016, 15:58:08 »
Rewela! Ma właśnie te funkcjonalności jakich oczekiwałem. A chodziło mi o pomiar aktywności ( choć tu muszę napisać, że jazdy na nartach nie rozpoznaje właściwie co sądzę po spalonych kaloriach, jakie po całym dniu jazdy pokazuje ), wyświetla liczbę kroków, spalone kalorie i długość snu, no i jest zegarek. Polar ma dedykowana aplikację na Andka ( na IOS też jest ) i oprócz tego ma stronę w necie ( coś na podobieństwo Endomondo ). Ładować trzeba co kilka dni ( działa około tygodnia ). Opaska sygnalizuje kiedy trzeba zacząć myśleć o podłączeniu ładowarki, a podczas ładowania pokazuje procentowy poziom ładowania. Nie jest wymagane stałe połączenie przez BT ze smartfonem. Można robić synchronizację co kilka dni.
Jak dla mnie jest bardzo ok.

Odp: Polar Loop
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 29, 2016, 16:56:41 »
Nie brakuje Ci powiadomien z komorki o polaczeniach czy SMSach? Dziwne ze wytrzymuje tylko tydzien na baterii bez stalego polaczenia z telefonem. Wiekszosc opasek ktore lacza sie tylko do synchronizacji danych wytrzymuje troche dluzej. Niektore nawet pol roku. Zauwazyles czy ekran jakos mocno czerpie baterie? Bo zastanawiam sie co ja tak ssa. Chyba ze jest niewielka. Ekran jest caly czas wlaczony czy cos?

*

Offline malylysy

  • 9
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Polar Loop
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 01, 2016, 17:52:48 »
Ekran włączam kilka razy dziennie, by zobaczyć godzinę i kilka razy by podglądnąć kroki, czy poziom wykonania założonej aktywności.
Dodatkowego informowania o sms'ach czy innych zdarzeniach nie chciałem. Mam telefon 24 h przy sobie, więc nie ma potrzeby dublowania powiadomień.
Opaskę wybrałem świadomie, między innymi po lekturze tego artykułu.