0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline Michoo

  • 3
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Problem z Pebble
« dnia: Sierpień 20, 2015, 09:17:43 »
Cześć

Spróbuję tutaj, bo nie mogę nigdzie znaleźć informacji. Kilka miesięcy temu kupiłem Pebbla na olx nowego i bardzo fajnie działa, ale ostatnio wyświetla mi paski na ekranie jakby coś nie tak było z wyświetlaczem. Czy można to gdzieś reklamować, jakiś serwis, bo z gościem od którego kupiłem nie ma kontaktu. Zegarek był oryginalnie zapakowany, nowy. Dzięki za pomoc.

*

Offline OleYek

  • *****
  • 19
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Problem z Pebble
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 20, 2015, 10:06:51 »
Spróbuję tutaj, bo nie mogę nigdzie znaleźć informacji. Kilka miesięcy temu kupiłem Pebbla na olx nowego i bardzo fajnie działa, ale ostatnio wyświetla mi paski na ekranie jakby coś nie tak było z wyświetlaczem. Czy można to gdzieś reklamować, jakiś serwis, bo z gościem od którego kupiłem nie ma kontaktu. Zegarek był oryginalnie zapakowany, nowy. Dzięki za pomoc.

Przerabiałem to ostatnio, tylko, ze ja kupowałem od producenta bezpośrednio. Musisz na ich supporcie wygenerować zapytanie w którym musisz podac wszystkie swoje dane do wysyłki z danymi zegarka, musisz zrobić zdjęcie zegarka na tle daty i swojego adresu e-mail, zrobić zdjęcie numeru seryjnego zegarka oraz zdjęcia lub film pokazujący problem i im to wszystko w zgłoszeniu przesłać. Wtedy w ciągu kilku dni powinieneś dostać info, że wysłali. Tylko, ze ja brałem od nich więc nie wiem jak to będzie jak kupowałeś gdzie indziej, ale spróbuj.
Linux is like a wigwam. No gates, no windows and apache inside.

*

Offline Michoo

  • 3
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Problem z Pebble
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 20, 2015, 12:40:13 »
Dzięki, a mógłbyś podać linka gdzie to można zgłosić?

*

Offline OleYek

  • *****
  • 19
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Problem z Pebble
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 20, 2015, 14:12:21 »
Dzięki, a mógłbyś podać linka gdzie to można zgłosić?

Tutaj masz info co potzrebują i link do wysłania zgłoszenia: http://help.getpebble.com/customer/portal/articles/1730992-hardware-issues?b_id=8515
Linux is like a wigwam. No gates, no windows and apache inside.

*

Offline Michoo

  • 3
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Problem z Pebble
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 25, 2015, 09:00:43 »
Dzięki, a mógłbyś podać linka gdzie to można zgłosić?

Tutaj masz info co potzrebują i link do wysłania zgłoszenia: http://help.getpebble.com/customer/portal/articles/1730992-hardware-issues?b_id=8515

Dzięki, dostałem wczoraj info, że wyślą mi nowego. :)

Odp: Problem z Pebble
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpień 27, 2015, 13:08:14 »
Gratulacje. Ja miałem podobny problem z Ringly którego miałem przetestować. Przed zrobieniem zdjęć umarł... dokładnie to nie ładuje się. Też wysla nowego. Problem w tym ze nie maja ich na stanie aktualnie :/

*

Offline OleYek

  • *****
  • 19
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Problem z Pebble
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpień 28, 2015, 10:21:33 »
Gratulacje. Ja miałem podobny problem z Ringly którego miałem przetestować. Przed zrobieniem zdjęć umarł... dokładnie to nie ładuje się. Też wysla nowego. Problem w tym ze nie maja ich na stanie aktualnie :/

Akurat Pebble działa sprawnie, dwa razy już przetestowałem. Jak im się dobrze udokumentuje usterkę, to o nic więcej nie pytają nawet tylko za chwilę przychodzi mail, że wysłali. U mnie przyszedł mail, że wysłali i że w ciągu 24 godzin przyślą numer listu przewozowego. Nie zdążyli. UPS był szybszy, bo wysłali to z magazynu w Holandii i na drugi dzień było u mnie.
Linux is like a wigwam. No gates, no windows and apache inside.

*

Seba82

Odp: Problem z Pebble
« Odpowiedź #7 dnia: Grudzień 19, 2016, 01:52:18 »
Witam mam ten sam problem i niewiem co robić?

*

Offline OleYek

  • *****
  • 19
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Problem z Pebble
« Odpowiedź #8 dnia: Grudzień 19, 2016, 13:45:40 »
Nie wymienisz już gwarancyjnie, bo po przejęciu przez FitBita, gwarancje zostały anulowane a wsparcie techniczne zamknięte. Jedyna opcja w tej chwili to samemu spróbować sobie to naprawić.
Linux is like a wigwam. No gates, no windows and apache inside.

*

Seba82

Odp: Problem z Pebble
« Odpowiedź #9 dnia: Grudzień 20, 2016, 00:32:22 »
Ok dzięki za szybką odpowiedź. Pozdro